Sukces na VI Międzynarodowym Turnieju Taekwondo w Grodzisku Wlkp.

Wróciliśmy  z VI Międzynarodowego Turnieju Taekwondo w Grodzisku Wlkp. z 22 medalami. Zawodnicy startowali w 2 konkurencjach ,młodzi 5-10 lat układy- poomse. Starsi w walce. Wspaniała impreza z udziałem drużyn z Polski i Niemiec. Na wyróżnienie zasługuje Nikodem Kucharski i Michał Górski oboje zdobywając złoto w swych kategoriach wagowych , ponadto dwie najmłodsze zawodniczki Zuzanna Tomaszewska- złoto i Jagoda Lorych- srebro  które spotkały się w finale.Brawa należą się też pozostałym zawodnikom. Leszczyński Grom zajął drużynowo 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Natomiast zawodnicy sekcji CT Dębno Polskie też nie odpuszczali, drużynowo zajęli 4 miejsce . Złoto wywalczyli Jakub Jarosz, Wojciechowski Jan, Eling Julian, Marcel Nawrot. Brąz przypadł Fogt Lidce i Maksymilianowi Nowakowi. Na wyróżnienie zasługuje Jakub Jarosz wygrywając w bardzo trudnej walce z mistrzem poprzedniego turnieju i wieloletnim rywalem. Wojownicy z CT Dębno Polskie zajął drużynowo 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Dziękujemy rodzicom za pomoc i ogromny doping.