Treningi

 

  UKS Grom LESZNO 

Uczniowski Klub Sportowy "Grom" Leszno

przy SP nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza ul. Narutowicza 57 sala sportowa
Wtorek  i  Piątek  
Szkółka Avatar TKD ETA - 18.00  początkująca dzieci (zapisy)

1

Sekcja Advanced        - 19.00  wyczynowa i starsi zawodnicy

2

 

3

    Mistrz Trener ETA : Marek Tyczyński 8 Dan ETA , 5 Dan Kukiwon                                                      tel. 512310020 

    Trener ETA:      Amadeusz Tyczyński 5 Dan ETA, Kukkiwon  3 Dan

                                           

 

 

Centrum Taekwondo DĘBNO POLSKIE

 Dębno Polskie ul. Korczaka 10

ct debno

     Mistrz Instruktor Trener ETA 

     Marek Tyczyński 8 Dan ETA  , 5 Dan Kukkiwon

                                

Treningi Taekwondo : 
Poniedziałek, Czwartek  
18.oo  - grupa "Avatar Taekwondo"- dzieci

19.oo  - grupa "Advenced"- młodzież i wyczynowa 

 

 


                          Kursy Instruktora TKD ETA

Profesjonalny poziom nauczania w SZKOLE INSTRUKTORÓW TAEKWONDO ETA jest najwyższy z możliwych i stanowić może dla ciebie wzorzec. Jeśli ukończysz Kurs instruktorów, dołączysz do Profesjonalnych Instruktorów Taekwondo rekreacyjnego .

W SZKOLE INSTRUKTORÓW Taekwondo ETA nie tylko kładziemy nacisk na stronę nauczania przyszłych profesjonalnych instruktorów, ale również pokazujemy jak skutecznie pozyskiwać studentów oraz formy skutecznego  marketingu . Naszym celem jest to, abyś ty odniósł sukces.

Dyrektorem kursów instruktorskich jest Marek Tyczynski 8 Dan Mistrz Świata z Meksyku 2001.

Będzie dzieli się z tobą swoim doświadczeniem nabytym przez 35 lat szkolenia i prowadzenia klubów Taekwondo w kraju i zagranicą . Skuteczne i wydajne wykorzystywanie systemu szkolenia zawodników jest podstawą twojego sukcesu. Na bazie swojego doświadczenia będziesz rozwijał swoją znajomość systemu szkolenia Taekwondo, mając również na uwadze system kontynuacji szkolenia, biznes Taekwondo, standardy i procedury ustalane przez ETA, które zapewniają, że wszyscy  instruktorzy i Kluby ,sekcje posiadają wysoki, profesjonalny poziom.

Omawiając wszystkie formy treningu dostępne dla ciebie jako Instruktora  Taekwondo zdobywasz doświadczenie przez próbne prowadzenie modułu teoretycznego i praktycznego w każdym filarze przygotowania i przeprowadzenia trening. Ponieważ sesje prowadzone będą przy udziale wszystkich kandydatów Dzięki czemu po ukończeniu kursu Instruktorskiego będziesz w stanie prowadzić treningi .

Dzięki temu kursowi będziesz jednym z najlepszych i najbardziej profesjonalnych Instruktorów Taekwondo,. Certyfikat Instruktora jest tylko początkiem drabiny kariery w ETA. Jeśli chcesz się rozwijać możesz się zapisać na kurs Master Instruktora .Posiadając  ten poziom nauczycielski, automatycznie uzyskujesz  tytuł egzaminatora. Możesz sam nadawać stopnie-pasy. Elastyczność i duży zakres umiejętności to klucz do sukcesu. W ten sam sposób poprawiasz konkurencyjność swojego klubu oraz zwiększy się liczba zafascynowanych zawodników Twoim mistrzostwem.

Zdobywając stopień Master Instruktor Taekwondo  jest to twój awans na drabinie instruktorskiej poprzez ciągłe szkolenie. Po ukończeniu tego kursu będziesz mógł uczyć na kursie  Instruktora Taekwondo znowu zwiększając swoje możliwości zarobkowania. Twój entuzjazm i profesjonalizm jako instruktor Taekwondo , twój stosunek do kontynuacji awansowania w ETA przechodzić będzie na twoich zawodników, widzących Twój profesjonalizm i klasę Mistrza.


Zajęcia indywidualne na tel. 512310020

Trening – Samoobrona Militarna 
Treningi – Sai, Shimgundo,  Tonfa,  Shuriken,  Hwal. 
Pung ryu Tai Chi.

*CT -Centrum Taekwondo
*CN -Centrum Nurkowe

 KURSY I WYPRAWY NURKOWE

Instruktor Nurkowania PADI :
Marek Tyczyński OWSI 637995     CN Dębno Polskie ul.Korczaka 10

Dni i godziny do uzgodnienia z instruktorem (512 310 020)